Paka „Magiczne Andrzejki”

11.00

PAKA „MAGICZNE ANDRZEJKI” to ponad 130 stron kreatywnych zadań do wykorzystania na zajęciach logopedycznych. Mamy w niej karty pracy dla różnych głosek ( m.in. s,z,c,sz,ż,cz,r, k,l,f) oraz tzw. „czyste karty” nieuzupełnione materiałem wyrazowym do samodzielnego zapisania. Są w niej także dwie tematyczne gry planszowe, które z pewnością zaangażują dzieci do ćwiczeń. Paka wzbogacona jest również o elementy ćwiczeń ogólnorozwojowych (sekwencje, grafomotoryka, ćwiczenie z cieniami). Stwórz magiczne zajęcia z wykorzystaniem tej super paki! Zainteresowane osoby proszę o wiadomość prywatną lub pozostawienie maila, będę wysyłała szczegóły nabycia materiałów.
Kategoria:

Opis

Paka „Magiczne Andrzejki” to bogaty zestaw pomocy, w którym znajdują się kreatywne karty pracy dla głosek:

  • szeregów:  syczącego oraz szumiącego
  • głoski r, wraz ze zbitkami spółgłoskowymi
  • dźwięcznych
  • bezdźwięcznych
  • różnicowania głosek

Paka „Magiczne Andrzejki” zawiera karty pracy z głoską w wyrazach, zarówno w nagłosie, śródgłosie, jak i wygłosie. Znajdziemy w niej również karty do utrwalania głosek w zdaniach.

Dodatkowo w pace zawarte są ćwiczenia różnicowania głosek, a także czyste szablony do dowolnego uzupełniania materiałem językowym.

Karty pracy można wykorzystać jako pomoc podczas zajęć gabinetowych, jak również potraktować jako element pracy pacjenta w domu. Ciekawa forma kart (np. wykorzystanie kostki do gry) zaciekawia dzieci i motywuje do ćwiczeń.

 

Każdy plik ma limit pobrania: 4. Pamiętaj, aby zapisać pliki na dysku.

Paka „Magiczne Andrzejki”

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Paka „Magiczne Andrzejki””