Zestaw zajęciowy Koń

10.00 

Zestaw zajęciowy Koń to zestaw gotowych materiałów do tematycznych zajęć logopedycznych. Zestaw sprawdzi się podczas zajęć logopedycznych w przedszkolu, ale również podczas terapii indywidualnych. Zestaw składa się z ponad 60 kart z zadaniami. Zamów swój zestaw już teraz!

Zestaw zajęciowy Koń to jedna z naszych propozycji do pracy tygodniami tematycznymi.

Mówikowe zestawy zajęciowe zostały stworzone z myślą o wszystkich logopedach i logopedkach pracujących w systemie zajęć tematycznych. Taki system znacznie ułatwia przygotowywanie się do zajęć logopedycznych zwłaszcza w placówkach oświatowych. Już nie musisz przeszukiwać stron internetowych i kompletować wartościowych pomocy do zajęć, ponieważ w naszych zestawach zajęciowych znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz by przygotować kreatywne zajęcia. Rozpocznij pracę tygodniami tematycznymi i odzyskaj czas wolny!

Zestaw zajęciowy Koń:

To komplet kreatywnych pomocy logopedycznych do zajęć z okazji Dnia Konia. Zestaw zajęciowy zawiera ponad 60 stron materiałów, które swoją atrakcyjnością sprawią, że dzieci będą chętnie uczestniczyły w Twoich zajęciach.

W zestawie znajdziesz:

  • ćwiczenia narządów artykulacyjnych (kilka zadań i propozycji)
  • pomysły i materiały do ćwiczeń oddechowych
  • pomoce do ćwiczeń miofunkcjonalnych
  • „czyste” karty do uzupełnienia materiałem wyrazowym
  • karty do ćwiczeń słuchu fonemowego
  • ćwiczenia ogólnorozwojowe wspierające funkcje poznawcze
Zestaw zajęciowy Koń