Projekt LOGOPEDA W PRZEDSZKOLU

59.90 

Projekt Logopeda w Przedszkolu to unikalny zestaw materiałów i gotowych rozwiązań dla osób pracujących w oświacie. W jednym miejscu zostały zebrane wszystkie potrzebne na tym stanowisku pomoce. Projekt Logopeda w Przedszkolu to przede wszystkim oszczędność Twojego czasu, gdyż wszystko czego potrzebujesz do pracy znajdziesz w naszym wyjątkowym zestawie. Nie musisz już poświęcać wolnych wieczorów na tworzenie dokumentacji, gazetek czy prezentacji. Wystarczy, że uruchomisz nasz pakiet, wybierzesz interesującą Cię rzecz i wydrukujesz. Nie czekaj dłużej zamów Projekt Logopeda w Przedszkolu już teraz !

Projekt Logopeda w Przedszkolu przeznaczony jest dla osób zatrudnionych na stanowisku logopedy w przedszkolu. To kompleksowy zestaw materiałów, pomocy i narzędzi, który oszczędzi Twój czas i energię.

Pakiet zawiera wszystkie niezbędne dokumenty, które powinny znaleźć się w Teczce Logopedy przedszkolnego. Materiały do projektu zostały przygotowane w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, a więc masz pewność, że są zgodne z wymaganiami ministerialnymi. Chcąc ułatwić pracę wszystkim logopedą pracującym w oświacie przygotowałam również zestaw kreatywnych materiałów, które z powodzeniem wykorzystasz w tracie zajęć z dziećmi. Kupując Projekt Logopeda w Przedszkolu otrzymujesz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, w której będziesz mieć możliwość pobierania materiałów do terapii zupełnie za darmo.

Dlaczego Projekt Logopeda w Przedszkolu jest wyjątkowy?

 1. Produktywność: Nasz pakiet sprawi, że Twoja praca stanie się produktywniejsza, ponieważ znajdziesz w nim gotowe dokumenty, plany i materiały, które pozwolą Ci szybko i sprawnie dokumentować swoją pracę.
 2. Czas: Projekt Logopeda w Przedszkolu pozwoli Ci oszczędzić Twój czas, w jednym miejscu znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w swojej pracy, wybierasz materiał, który potrzebujesz, drukujesz i gotowe. Nasze materiały mają możliwość edycji, więc możesz dopasowywać je do swoich potrzeb. W zestawie otrzymujesz ROCZNY TEMATYCZNY PLAN PRACY, z wypisanymi pomysłami na zajęcia, na bazie którego możesz tworzyć własne scenariusze zajęć. W planie otrzymujesz spis gotowych rozwiązań i pomysłów. A do tego prawdziwy HIT! – dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku,w  której za darmo, będziesz mieć możliwość pobierania pomocy do zajęć.
 3. Profesjonalizm: nasze materiały zostały opracowane zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi, są zatwierdzone przez kontrolę kuratorium!

Projekt Logopeda w Przedszkolu zawiera:

 1. Gotowe materiały oraz narzędzia do przeprowadzenia badań przesiewowych w placówce.,
 2. Dokumentację do Teczki Logopedy wraz ze spisem niezbędnych dokumentów do kontroli kuratorium (obowiązujące regulacje prawne, Arkusze Zgody Rodzica na wykonanie badań przesiewowych oraz udział dziecka w terapii logopedycznej na terenie przedszkola; wzory informacji o dziecku; wzory IPET oraz WOPF-u, przykładowe wpisy logopedyczne do IPET „gotowiec”, wzór karty diagnozy końcoworocznej-rediagnozy; skróconą wersję karty badania przesiewowego; kontrakt z rodzicem; przykłady i szablony Oceny Efektywności Udzielanej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej; przykład opinii dla praktykanta; Oświadczenie rodzica o niewyrażaniu zgody na konsultacje specjalistyczne; wzory i przykłady skierowań do różnych specjalistów; ramowy program pracy logopedy w placówce – do wpisania w dziennik; Szczegółowy Program Pracy Logopedy w Placówce; plany terapii logopedycznej dla różnych wad wymowy -przykłady i szablony; spis pomysłów na konkursy logopedyczne do przeprowadzenia w przedszkolu; przykładowy opis wyniku badania przesiewowego; przykładowe scenariusze zajęć logopedycznych do hospitacji; przykładowe wpisy do dziennika zajęć logopedy; przykłady wniosków do dalszej pracy logopedy – wpis do dziennika; sprawozdania z pracy – przykłady, opisane etapy przygotowania sprawozdania; arkusz krótkiego wywiadu z rodzicem dziecka oraz ankieta dla rodziców dziecka lub nauczycieli pracujących z dzieckiem; wzór Harmonogramu Pracy Zespołu ds Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej dla dziecka; wzór zgody na używanie w trakcie zajęć produktów spożywczych zgoda na terapię manualną; zaproszenie dla rodzica na spotkanie zespołu terapeutycznego; przykładowe wpisy do dziennika zajęć logopedy)
 3. ROCZNY TEMATYCZNY PLAN PRACY z przykładowymi tematami zajęć oraz pomysłami na realizację zajęć (ponad 200! stron), to „gotowiec” który nie pozwoli wkraść się nudzie w Twojej pracy. W Planie zostały zawarte kreatywne pomysły na zabawy ogólnorozwojowe, jak również sposoby na wywołanie głoski, jej utrwalenie w sylabach oraz w wyrazach. W Planie znajdziesz również przykłady dostępnych na rynku gier i zbaw, które możesz wykorzystać w danym temacie.
 4. Znajdziesz w nim również wzory dyplomów.
 5. Gazetki i plakaty logopedyczne (o funkcjach prymarnych, badaniach przesiewowych, roli logopedy w placówce; etapach rozwoju mowy; gazetka na jesień i zimę; gazetka o oddychaniu; wysokie technologie, a rozwój mowy dzieci; Dzień Logopedy;  Dzień Książki; Jak wspierać rozwój mowy dziecka, pomoce z ćwiczeniami artykulacyjnymi)
 6. Infografiki dla Rodziców, a także broszury informujące o rozwoju mowy dziecka.
 7. Prezentacje na szkolenia Rady Pedagogicznej.
 8. Naklejki motywacyjne dla dzieci!
 9. Etykiety, które pozwolą Ci lepiej zorganizować pomoce logopedyczne.
 10. Zeszyt logopedyczny – zestaw wklejek.

Nie zastanawiaj się dłużej! Zamów nasz pakiet i ciesz się pracą, będąc efektywnym logopedą.

Po zakupie pakietu, napisz do nas na Facebooku: https://www.facebook.com/mowikowo.logopeda prośbę o dodanie do grupy z pomocami logopedyczny do pobrania za darmo!

Projekt LOGOPEDA W PRZEDSZKOLU

Może spodoba się również…