PAKA PSZCZÓŁKA

(1 opinia klienta)

6.00 

Paka Pszczółka to zestaw kreatywnych kart pracy do terapii logopedycznej i nie tylko. Pakiet sprawdzi się podczas utrwalania głosek w gabinecie, ale będzie także świetną pomocą do pracy w domu. Paka Pszczółka to ponad 170 stron bogatego materiału do terapii logopedycznej. Zaskocz swoich pacjentów ciekawymi zadaniami, zamów pakę już dziś!

Kategoria:

Paka Pszczółka pozwoli Ci na stworzenie kreatywnych zajęć logopedycznych z bzyczącymi bohaterkami. Pszczółkowa Paka idealnie wpisuje się w wiosenną tematykę, dlatego możesz ją połączyć z innymi mówikowymi materiałami na przykład:

Wiosenną Grafomotoryką

W Pace Pszczółka znajdziesz karty do utrwalania głosek, ale również uniwersalne materiały do dowolnego uzupełniania materiałem wyrazowym. Paka zawiera również ćwiczenia artykulacyjne, zabawy z samogłoskami, kartę do nauki czytania, ćwiczenia słuchu fonemowego, ćwiczenia artykulacyjne, gramatyczne (ćwiczenie biernika), memory, składanie obrazka z części, karmienie pszczółki i wiele wiele innych zabaw, które na pewno przypadną do gustu Twoim pacjentom.

 

PAKA PSZCZÓŁKA

1 opinia dla PAKA PSZCZÓŁKA

  1. Joanna

    Polecam, dzieci chętnie pracują na tych materiałach 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może spodoba się również…