Gra „Gorące Słówka” głoska R

8.00 

Kto powiedział, że terapia logopedyczna dorosłych powinna opierać się na regularnym czytaniu teksów z ćwiczoną głoską, ten na pewno nie poznał nowej Mówikowej gry! Bo kto nam zabroni, nawet podczas zajęć z osobami dorosłymi, dobrze się bawić?

Gra karciana „Gorące Słówka dla głoski R” to oryginalna pomoc do terapii rotacyzmu. Stanowi ona urozmaicenie terapii. Gra łączy w sobie elementy ćwiczeń artykulacyjnych z dobrą zabawą, a dzięki temu pozwala przełamać niepokój i stres związany z terapią. Dzięki wykorzystaniu pakietu na zajęciach kreujemy dobry nastrój i pozytywną atmosferę podczas zajęć. Gra przeznaczona do terapii starszej młodzieży szkolnej i osób dorosłych.

Uwaga: Podczas gry mogą wystąpić niekontrolowane napady śmiechu!

Nie czekaj! Zamów grę już teraz i daj się ponieść zabawie.

 

 

 

Zasady gry są bardzo proste. W grze wykorzystaj karty z wyrazami – „gorącymi słówkami” zgodnie z potrzebami danego pacjenta. Zestaw zawiera karty w 6 kolorach:
• zielony – głoska R w zbitkach spółgłoskowych
• żółty – głoska R w nagłosie
• niebieski – głoska R w śródgłosie
• brązowy – głoska R w wygłosie
• fioletowy – głoska R wraz z głoska L
• pomarańczowy – głoska R wraz z głoską J

Zadaniem osoby „z kartą” jest przedstawić wylosowany wyraz w taki sposób, aby nie używać słów oznaczonych znakiem „gorących słówek” . Przeciwnik musi odgadnąć o jaki wyraz chodzi. Dla podkręcenia zabawy gracz przedstawiając dany wyraz nie może używać żadnych synonimów wylosowanego hasła, ani wyrazów z tej samej rodziny wyrazowej (np. ród, rodowy, rodowód). Jednak można wykorzystać mimikę, ruch ciała, gesty, albo wykorzystać kalambury.

Gra „Gorące Słówka” głoska R

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gra „Gorące Słówka” głoska R”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.